! Vyhlášení ! Skaterock Part 2018 + Ambassadors Day & Night

Ta chvíle, kdy se všechno rozsekne a bude jasno, je konečně tady. Přes zimu byl náš web v obležení dvou velkých soutěží. Jednou z nich byla akce Ambassadors Day & Night a druhou akcí byl další ročník Skaterock Part 2018. Takže jestli jsi zvědavej, komu tituly nálažej a jsi zároveň lačnej po spoustě velkejch jmen, skateboardingu a v neposlední řadě i mejdanu, tak koukej klikat pro bližší info!   V rámci akce "Ambassadors Day & Night" byla vybrána desítka skejtrů, ke kterým si další trojka vysoutěžila přístup skrz zaslaná videa. Jejich společným úkolem potom bylo natočit během čtyřiadvaceti hodin v Redbull Maxspace hale to nejlepší. Hlas lidu potom v anketě vybral sedmičku těch nejlepších, jejichž cesta vedla do finále, kde o vítězi rozhodne odborná porota. Finálová sedmička bude samozřejmě v tento den na místě a těšit se můžeš na:  

  • Štěpán Bareš
  • Kiko Nguyen
  • Martin Pek
  • Maxim Habanec
  • Arnošt Ceral
  • Jirka Hronek
  • Petr Drahokoupil
  Na místě, kromě samotného vyhlašování vítězů Skaterock Part 2018 a Ambassadors Day & Night, proběhne i několik Best tricků na různých sekcích v parku. Best tricku se zúčastní kompletní třináctka skejtrů z Day & Night + několik pozvaných riderů. Pokud by jsi se chtěl závodu zúčastnit i ty, přihlas se pomocí emailu, který pošli na petr.humpl@gmail.com. A jestli tě akce Ambassadors Day & Night zaujala, jak vznikala se můžeš dočíst v rozhovoru s Petrem Humplem a Jakubem Šindelářem.  

D&N skaters a pro videa jezdců klikni na jméno:   

  Arnošt Ceral 

David Luu 

Dominika „Jenny“ Králíková 

Erik Tacina 

Honza Navrátil 

Jirka Hronek 

Jirka Houka 

Kristián Nguyen 

Martin Pek 

Maxim Habanec 

Petr Drahokoupil 

Tomáš Stejskal 

Štěpán Bareš  

Pozvaní rideři:   

 Tomáš Vintr 

 Honza Machačka 

 Karel Raichl 

 Rišo Tury 

 Petr Veselý 

 Honza Malý 

 Marek Knytl 

 Jakub Jiruška 

 Dan Rahman 

 Denis Janeček 

 Jakub Imranovský 

 Kryštof Mizur 

 Smouví  

Judges: Petr Humpl, Tomáš Weimann

Slovem bude provázet: Marek Fric  

Akce "Skaterock Part 2018" je dalším ročníkem soutěže pro naše čtenáře. Jejich úkolem bylo sestříhat svůj part, který natočili během roku 2018, dodržet pár základních pravidel a video nám zaslat. V rámci "Skaterock Part 2018" bylo vyhlášeno několik soutěžních kategorií, jejichž vítěze bude vybírat odborná porota. Sami čtenáři mohou pomocí lajků vybrat nejoblíbenější fanouškovský profil.   Na datum 30. března 2019 připadá slavnostní vyhlašování obou soutěží, které tématicky proběhne v nově zrekonstruovaných prostorách Redbull Maxspace a na tuhle událost jste všichni srdečně zváni.

Harmonogram akce: 

  18:00 trénink 

19:00 start best trick contestu na vybranách sekcích 

21:00 vyhlášení VŠEHO!Trofej od Honzy Machačky a link na rozhovor o akci Day & Night.