Ambassadors vydávají další díl kolekce desek pro rok 2018!

Po první várce, kdy šly do světa promodely jezdců Martina Peka, Maxima Habance a Arnošta Cerala, plus doplněno novými Spins Shadows modely, přicházejí Ambassadors s další vlnou, ve které najdete Name series opět všech tří pro jezdců a zároveň došlo i na další jezdce! Podívejte se na desky Petra Humpla, Tomáše Kopáčka, Tomáše Javůrka, Karla Raichla a Davida Luu! 

Odkaz na první várku s promodely jezdců a s prvním letošními Shadow designy najdeš zde a nyní se pojďme podívat na vlnu druhou. Ve spolupráci s Jakubem Karlíkem, vyšla u Ambassadors řada s názvem "Name Series" a pro ní je v letošním roce hlavním znakem otisk prstu. Desky v "Print Collection" jsou skutečnými otisky jezdců Martina Peka, Maxima Habance a Arnošta Cerala. Samozřejmě byly mírně poupraveny aby nedošlo k jejich zneužití, nicméně základ patří přímo jezdcům. 

Další letošní novinkou jsou desky série "I am a Gambler", kde došlo na AM část týmu a těmi jsou Karel Raichl a Tomáš Javůrek, kteří mají společnou desku. Stejně jako Petr Humpl a Tomáš Kopáček. V roli sólového Jokera se pak na desce obejví David Luu. I tato kolekce vznikla v rukách Jakuba Karlíka. Poslední vlna nás ještě čeká a za zmínku stojí i tematické desky, kdy na apríla vyšla April Fool's Day a ke dni 8.5. se vztahuje deska World War II Ends.


Print Collection. 

Print Collection. 

Print Collection.I am a Gambler. 

I am a Gambler.I am a Gambler. 

I am a Gambler.I am a Gambler. 

April Fool's Day.

World War Ends II.