• Nově na skladě

Boty Footprint Citrus Slip On Burgundy

Impact Energy: Žádná obuv předtím se nikdy nedosáhla úrovně absorpce energie v systému FP DGS. Očekávejte zcela nový zážitek.  Pocit: Vzhledem k tomu, že podešev DGS byl vytažen a naplněn měkkým... celý popis
Značka Footprint
Skladem < 1 ks, doručení do 2-3 prac. dnů
1 598 Kč
Nákupem získáš 1598 bodů do AMB věrnostního programu

Bližší specifikace

Impact Energy: Žádná obuv předtím se nikdy nedosáhla úrovně absorpce energie v systému FP DGS. Očekávejte zcela nový zážitek.

  Pocit: Vzhledem k tomu, že podešev DGS byl vytažen a naplněn měkkým materiálem "FluidX Protection" místo tradičních kaučuků a pěn, tak obuv FP má vynikající pocit a pružnost. Je to jako kungfu botka, která absorbuje veškerou energii.   Podpora kloubů: hluboká patka a klenba jsou postavena do podeše, která vede náraz a pomáhá kotníku zůstat ve stabilní neutrální poloze při velkých nárazů a skoků, vyhýbat se pronásledování a pomáhat předcházet vážným zraněním.   Ochrana: Už nepotřebujete hustý polstrovaný jazyk, abyste unikli bolesti od desky. Materiál polstrovaný jazyk "FluidX" je tenký, prodyšný a chrání před deskou.   Kingfoam Insole: Kromě naší revoluční podešev DGS se každá botka FP dodává s našimi podpisovými vložkami Kingfoam. Ano to je správně. Nikdy se nebudete muset bát že si zraníte nohu.   Prodloužená životnost: Naše vložka FluidX bude nadále absorbovat energii od prvního dne použití až do posledního dne. Jednoduše řečeno, bude žít na botě.   Ochrana 360 stupňů na patě: Naše ochranná vložka FluidX plně zakrývá celou patu a dokonce i do zadní stěny boty poskytující ochranu 360 ° paty.

US    UK    EUR    CM

8     7     41     26

8,5     7,5     42     26,5

9     8        42,5    27

9,5     8,5     43     27,5

10     9     44       28

10,5   9,5     44,5    28,5       Podobné produkty