Bunda AYC Leaf Litter Windbreaker

  • Výrobce: Asphalt Yacht Club
  • Kód výrobku: AYC Leaf Litter Windbreaker
  • Bonusové body: 999
  • Dostupnost:Není skladem
  • 999 Kč
  • Cena bez DPH: 826 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 9990Popis

PUBLIC ENEMY VS AYC

Existuje jen hodně málo jmen, který jsou víc ceněný v panteonu hip hop než Public Enemy. Jejich agresivní beaty, nedotknutelné texty a nezaměnitelný styl definoval novou generaci pouliční kultury a vytvořil čtyři z nejuznávanějších hip hopových desek všech dob. Asphalt Yacht Club vám přináší exkluzivní kolaboraci právě s touhle světoznámou kapelou.


ASPHALT YACHT CLUB je...

Komfort. Kvalita. Originialita. Úspěch. To vše je Asphalt Yacht Club. Stevie Williams, legenda skateboardingu, přišel s myšlenkou oblečení, které bude oslavou originality a vůle po úspěchu. Nezáleží odkud jsi, kolekce od AYC nabízejí top kvalitu a originální design, který prostě potřebuješ.

TEAM s velkým "T"
Když se dával dohromady team AYC, Stevie chtěl udělat něco opravdu originálního. Díky různosti stylů a společným vazbám se skateboardingem, je AYC team pestrý stejně jako nabízené oblečení. Stevie prohlásil "jakýkolikv kluk může vypadat jako někdo z týmu, jako skater kterého má v oblibě a společné budou mít mezi sebou to co nás spojuje, radost ze skateboardingu a o tom to je."

Team je složen z profi riders jako jsou Stevie Williams, Riley Hawk, Al Davis, Aaron Jaws Homoki, Paul Hart, Cole Wilson, Derrick Wilson and Stephen Lawyer

YOUTUBE AYC CHANNEL

AYC FACEBOOK.COM 

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Tagy: fashion, carpenter, ayc, wilson, williams, figgy, janoski, nyjah, huston, nordberg, hawk, eagle, headdress, jacket, bunda, public, enemy

Nejnovější

Boty Fallen Phoenix Dark Denim
Kulich Ambassadors Mark red