Mikina AYC Public Enemy TARGET bílá

  • Výrobce: Asphalt Yacht Club
  • Kód výrobku: AYC AYC Public Enemy TARGET Hoodie White
  • Bonusové body: 1680
  • Dostupnost:Není skladem
  • 1 680 Kč
  • Cena bez DPH: 1 388 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 16800Popis

PUBLIC ENEMY VS AYC

Existuje jen hodně málo jmen, který jsou víc ceněný v panteonu hip hop než Public Enemy. Jejich agresivní beaty, nedotknutelné texty a nezaměnitelný styl definoval novou generaci pouliční kultury a vytvořil čtyři z nejuznávanějších hip hopových desek všech dob. Asphalt Yacht Club vám přináší exkluzivní kolaboraci právě s touhle světoznámou kapelou.

Materiál: 100% bavlna

ASPHALT YACHT CLUB je...
Komfort. Kvalita. Originialita. Úspěch. To vše je Asphalt Yacht Club. Stevie Williams, legenda skateboardingu, přišel s myšlenkou oblečení, které bude oslavou originality a vůle po úspěchu. Nezáleží odkud jsi, kolekce od AYC nabízejí top kvalitu a originální design, který prostě potřebuješ.

TEAM s velkým "T"
Když se dával dohromady team AYC, Stevie chtěl udělat něco opravdu originálního. Díky různosti stylů a společným vazbám se skateboardingem, je AYC team pestrý stejně jako nabízené oblečení. Stevie prohlásil "jakýkolikv kluk může vypadat jako někdo z týmu, jako skater kterého má v oblibě a společné budou mít mezi sebou to co nás spojuje, radost ze skateboardingu a o tom to je."

Team je složen z profi riders jako jsou Stevie Williams, Riley Hawk, Al Davis, Aaron Jaws Homoki, Paul Hart, Cole Wilson, Derrick Wilson a Stephen Lawyer

YOUTUBE AYC CHANNEL

AYC FACEBOOK.COM

 

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Tagy: fashion, carpenter, ayc, wilson, huston, figgy, williams, nyjah, janoski, nordberg, hawk

Nejnovější

Boty Fallen Phoenix Dark Denim
Kulich Ambassadors Mark red