První várka kolekce Ambassadors 2018 je venku!

Nové promodely, designy, návrhy, loga, to je všechno poměrně náročný proces, jaký si smrtelník těžko umí představit. Na českém trhu je jen pár firem, které se vydávají na tuhle strastiplnou cestu každý rok a Ambassadors je jednou z nich. Ambassadors designy na letošní rok jsou rozvrženy do několika nadcházejícíh měsíců a první várka je zde. Pro modely jezdců Maxima Habance, Martina Peka a Arnošta Cerala doplňují nově Spin designy s podtitulem Shadow. 

Za všemi designy je opět podepsán Jakub Karlík a spolupráce s ním a s Ambassadors není u konce. V plánu jsou další Spin Shadow, Name series pro Maxe, Martina a Arnošta a ke svému si přijde i AM parta ve složení Tomáš Kopáček, David Luu, Karel Raichl, Petr Humpl a Tomáš Javůrek. Takže se máme na co těšit!

K další várce dojde na přelomu dubna a května a poslední designy určené pro letošní rok vyjdou ještě v měsíci červen. Vypadát že u AMB mají za sebou notný kus práce a těšíme se na videa provázející jednotlivé vlny, které dává dohromady Jirka Novosád. Za fotografiemi a celým AMB Distr. teamem se pak skrývá Vašek Žalud. A nyní něco ke kolekci která je venku.

První na co se podíváme je PRO serie "`In the Kitchen", kde se parta nechala inspirovat nejspíš pořadem "jste to co jíte". Což je pravda se vším všudy a ono se to postupem času všechno sčítá. Někdo jí jako prase a vypadá jak prase, někdo nad tim trochu přemýšlí a bude tady o něco dýl a to ollie taky bude dělat o nějaký ten rok dýl. Maxim si vybral avokádo, Martin ananas a Arnošt do toho šel letos trochu ostřeji. 

Další v řadě je Spin Shadow, kde se objevují nové barvy a celkem jich letos bude sedm s jménem Shadow. Tento měsíc jdou ven první dvě. Plus nové logo Ambassadors, které je pak vidět na všech designech. Samotné Ambassadors oblečení spadá do kategorie příjemně nositelné a vypadá dobře. S tím jsme se mohli potkat už v loňském roce a letos byly doplněny stavy. Kolekce je ucelená a je dobře že i tímto se AMB zabývají.  

Poslední peckou je vyslyšení proseb na téma úzkých kol a že Yehla's Arnošta Cerala jsou ale hodně úzký. Na světě jsou jak samotný Arnoštovky tak i kola v kolaboraci Yehla's x AMB. Všichni víme jakým failem si v AMB s kolama prošly, tak na těchto je vše jak má a v plánu je další pokus, tentorkát jistě bez chyb.  Přikládáme produktové fotky a fotky z celého katalogu. Plus oceníme i tvuj názor na kolekci! 


Série In the Kitchen na www.ambassadors.eu.


Série Spin Shadow na www.ambassadors.eu


Série Spin Shadow na www.ambassadors.eu


Oblečení Ambassadors online.


Oblečení Ambassadors online.


Oblečení Ambassadors online.


Yehla's kola na www.ambassadors.eu


Yehla's kola na www.ambassadors.eu

Martin Pek backside flip. / foto: Vašek Žalud


 David Luu smith grind. / foto: Vašek Žalud 


Petr Humpl switch crooked. / foto: Vašek Žalud 


Arnošt Ceral switch heelflip. / foto: Vašek Žalud


 Další místa kde je kolekce k dostání nebo bude co nevidět:
Blackcomb.cz
Cube Skateshop.sk
Easy Rider.cz
Popcorn.cz
Queens.cz
Revolution.cz
Skate-Praha.cz
Snowboard Zezula.cz