Vyhlášení akcí Ambassadors Day & Night a Skaterock Part 2018

Vše začalo v loňském roce, kdy se v Red Bull Max Space rozjel závod Ambassadors Day & Night a vás jsme vyzvali k účasti v akci Skaterock Part 2018. A konec všemu nastal v sobotu 30.3., kdy se opět u Maxe odehrálo vyhlášení, plus best trick contest.

 

Akce samotná probíhala ve večerních hodinách a navazovala na akci v Plechárně. Na místě čepovaný Lobeč, plus občerstvení a nechyběl ani best trick, kde se rozdával side cash. Závodu se zúčastnili nejen jezdci z akce Day & Night, ale i další zvaní, takže bylo rozhodně na co koukat. Což uvidíte sami i v přiloženém videu. A ten fight na úvod? Inu to je tak když alkohol zatemní mozek a moderátorovi někdo začne do výkonu práce nejen kecat, ale začne ho i fyzicky napadat. Pak se holt stane že s vámi někdo vytře podlahu.

 

Akce Ambassadors Day & Night je na české poměry nový koncept, který vymyslel, dal dohromady a zorganizoval Petr Humpl, za výrazné podpory distribuce Ambassadors. Videa všech zúčastněných přikládáme pod tento dostavec a vřele je doporučujeme! Samotná porota která vybírala vítěze, čítala desítky lidí a nakonec to byl boj, který zaslouženě vyhrál Kiko Nguyen. Kiko potvrdil svou výhru i vítězstvím při best trick contestu přímo v sobotu a hlavní cenu v podobě cashe zabral trikem nolie backside 270 lipslide na velkým áčko. Což je zdokumentováno ve videu. Nás těší že i v průběhu zimy to tu vyloženě „nechcíplo“, bylo na co koukat, o čem mluvit a na čem pracovat. Uvidíme co přinese zima 2019 – 2020.

 

AMB Day & Night videa:

Arnošt Ceral
David Luu
Dominika „Jenny“ Králíková
Erik Tacina
Honza Navrátil
Jirka Hronek
Jirka Houka
Kristián Nguyen
Martin Pek
Maxim Habanec
Petr Drahokoupil
Tomáš Stejskal
Štěpán Bareš

 

Samotný Skaterock Part jsme po pár letech opět oprášili, a jen pro úplnost se k vítězům řadí Maxim Habanec, Honza Navrátil, Picnic Skateshop, Ambassadors eshop, Mystic Sk8 Cup a Nyjah Hustonv hlavních kategoriích. Všechny jsme zvali a je s podivem že Nyjah nedorazil. I přesto že jsme mu říkali, že jeho best fella Honza Malý dorazí tutti. A Honza skutečně dorazil a přebral cenu za nejlepší trick kterým byl nollie backside flip ve Vysočanech. Ten nejlepší part vyhrál Štěpán Bareš, kde nás mrzí že i přes potvrzení se akce nezúčastnil. Podobně jako Nyjah. A další ceny pobrali Dan Beringer za nej lajnu, Jakub Rataj za krutej crahs, top junior byl David Toman a nej fans byl pro vás part Olceka Harbicha. Za zmínku jistě stojí i další kategorie, kterými byly nejlepší český design, kde bodoval Maxův projekt Skate of Mind a v článku o Skaterock partu nechybí ani plusy a mínusy české scény. Vše posbíráno na základě výsledků vaší ankety.

 

Všem díky za účast v soutěžích, za účast na vyhlašování, za vyplnění anket, za sledování videí, článků a za návštěvu Skaterocku. Letos nás čeká opět nabitý rok a hlavně Fella of the Road 2019!


Fotografie najdeš na webu Skaterock.cz.