Ložiska Bones Swiss 7-Ball

Legendární originální ložiska Bones® Swiss jsou optimální kombinací designu Bones Skate Rated ™ a švýcarské přesné výroby.Standard, podle kterého se měří všechna ostatní ložiska. Více než 36 let upřed... celý popis
  • Hmotnost: 0,20g
Značka Bones Bearings
Skladem > 10 ks, doručení do 2-3 prac. dnů
1 649 Kč
Nákupem získáš 1649 bodů do AMB věrnostního programu

Bližší specifikace

Legendární originální ložiska Bones® Swiss jsou optimální kombinací designu Bones Skate Rated ™ a švýcarské přesné výroby.Standard, podle kterého se měří všechna ostatní ložiska. Více než 36 let upřednostňováno špičkovými světovými profesionálními skejtry. Osvědčená, profesionální rychlost a odolnost na profesionální úrovni činí z Bones Swiss běžně několikanásobně delší životnost než běžná ložiska s hodnocením ABEC. Ložiska mají nejlepší pověst ve skateboardovém průmyslu a díky svému výkonu a kvalitě mají tuto čest již od roku 1981. Každý, kdo jezdí na Bones Swiss, ví, jak jsou rychlí a jak dlouho vydrží. Tesky ukazují, že vydrží několikrát déle než levná ložiska.

Vyrobeno ve Švýcarsku.

Funkce:

- Jediný, odnímatelný, bezkontaktní gumový štít umožňuje snadné čištění a nízké tření.

- Vysokorychlostní nylonový držák kuliček poskytuje přidanou sílu a rychlost.

- Předem namazané mazivem Speed ​​Cream, mazivo poskytuje nejlepší možný výkon a trvanlivost.

- Nejprodávanější špičkové ložisko v USA

Obsah:

-Sada 8 ložisek

- 4 rozpěrky ložisek

- Instrukce

- Nálepka Bones Swiss Bearings

mají nejlepší pověst ve skateboardovém průmyslu a díky svému výkonu a kvalitě mají tuto čest již od roku 1981. Každý, kdo jezdí na Švýcarsku, ví, jak jsou rychlí a jak dlouho vydrží. Osvědčení ukazují, že vydrží několikrát déle než levná ložiska. Bruslaři, kteří používají Bones Swiss, tak činí, protože chtějí to nejlepší vybavení, jaké mohou získat, a poznají rozdíl mezi obyčejným a výjimečným. Náš tým je kdo ze špičkových bruslařů a jsme hrdí na to, že můžeme být spojeni s každým z nich.

Video


Podobné produkty