Official

Historie

Značka Official Crown of Laurel byla založena v roce 2007 s tím, že bylo potřeba zaplnit potřebu pro prémiové čepice s vlivy pocházejícmi ze skejtu, ze streetu, z módy DIY a Official byl dokonalý produkt pro tyto potřeba. Začátky byly tradičně v garáži s pocitem, že se vyráběly čepice v  kvalitním stylu, které jsou na trhu nezaměnitelné. Během let se odehrály společná kolaba se značkami jako Adidas, DC Shoes, Keith Haring, The Skateboard Mag nebo s umělcem Aaron Kai.

Značku Official si užívá celá řada sportovců, skateboardistů a umělců, kteří kdy nosili doplňky Official. Mezi ně patří DJ A-Trak, Lil Wayne, G-Eazy, James Franco, Stefan Janoski, John Cardiel, Jamie Thomas, Stevie Johnson a Zaha Hadid. 

Filozofie

Official Crown of Laurel je značka s bezbřehou perspektivou. Mladistvý vzhled značky brání dodržování jakýchkoliv pravidel a předpisů, které obecně značky svazují a zabraňují další progres.

Official považuje čepici za lidskou korunu, výpověď, vykřičník a někdy i jednoduchý kompliment směrem k větším a odvážnějším věcem. S tímto pocitem je tvořen každý výrobek pod značkou Official.

Oficiální stránky zde.

Facebook / Instagram.

581 Kč 1 600 Kč

Porovnání výrobku (0)


Batoh Official MELROSE SHOULDER/HIP BLACK
Batoh Official MELROSE UTILITY BAG 3M REFLECT
Bunda Official  Real Tech Jacket 2.0 Black
Čelenka Official WATTS BLACK
Kšiltovka Official 'O' CHAMBRAY
Kšiltovka Official 'O' DESERT RAIN
Kšiltovka Official 'O' EVERYDAY CHINA
Kšiltovka Official 'O' HI
Kšiltovka Official 'O' RIPSTOP OLIVE
Kšiltovka Official 'O' SUEDE BLACK
Kšiltovka Official 'O' SUEDE NAVY
Kšiltovka Official 'O' SUEDE TAN
Kšiltovka Official Acid Denim Blue
Kšiltovka Official CALI COLOR BLACK
Kšiltovka Official DIRTBAQLLER
Zobrazuji 1 až 15 z 35 (celkem stran 3)