Skaterock Design 19 Dogs je online!

Zakoupením desky nebo trika s designem od Simona Bauera podpoříš webovky Skaterock.cz. Jediný web čistě o skateboardingu u nás.
Materiál: 7 vrstvý javor u desky a 100% bavlna u trika.

Grip zdarma k desce. Pozor, každá deska může mít jinou barvu vrchní a spodní dýhy! Obrázek je ilustrační!

Deska a triko vzniklo v spolupráci s Simonem Bauerem, který se stal vítězem druhého ročníku kreativní soutěže Skaterock Design 2019. Úkolem v tomto kole bylo vyfotit tu nejlepší fotku, která vystihuje slovo "skateboarding." Jeho analogový snímek byl použit jako design na prkno a tričko k limitované edici omezenou počtem kusů. Autor popisuje příběh fotky takto: "Moment na triku a desce jsem vyfotil v prosinci 2018 v průběhu session s kámošema. Vše vzniklo na momentálne už nepoužívané vodní přehradě v Los Angeles. Je na něm vyfocený my man Manny který přesně 3.7 sekundy po vyfocení ležel do*ebaný na zemi v kaluži krve.”

Více o akci Skaterock Design 2019, kde najdete i další příspěvky do soutěže a zde je odkaz na produkty Dogs, od dodavatele Skaterock.cz.

Ke každé desce Skaterock Dogs 19 libovolná pokrývka hlavy nebo triko (kromě Dogs) z nabídky Skaterock.cz! Stačí napsat do komenáře, případně přidělíme sami.

K setu deska + triko Skaterock Dogs 19 přidáváme mikiny z nabídky Skaterock.cz! Stačí napsat do komenáře, případně přidělíme sami.