Martin Pek

Martin Pek

Team Ambassadors PRO

"Mezi Martinovy sponzory patří Ambassadors skateboards, Bones wheels a Bones bearings. Martin vyhrál Mystic Sk8 Cup a natočil party do videa Black Rabbit 3 a 4."

Tomáš Stejskal

Tomáš Stejskal

Team Ambassadors PRO

"Za Ambassadors skateboards jezdí už spoustu let. Streetově založený skejtr, který s oblibou skáče velké schody, dal v roce 2019 dohromady video Full Street Park, ke kterému natočil i Behind the part video sérii."

Karel Raichl

Karel Raichl

Team Ambassadors PRO

"Nejnovější PRO za Ambassadors skateboards. Především díky tomu, že se nezalekne žádného railu. To dokázal třeba na F.O.T.R.ovi 2019, kde se o tom můžete přesvědčit v AMB dist. videu. Karel jezdí také za Theeve trucks."

Petr Löwy

Petr Löwy

Team Ambassadors Legends

"Petr Löwy, legendární českej skater, se vrátil před pár lety zpět na scénu a opět dostal chuť se podmanit svodům skejta. Jak sám řekl, jeho zájmem je ukázat skateboarding v celý jeho nádheře širšímu spektru lidí a to hlavně skrze umělecký vyjádření pohybu, jeho triků a to jak streetovejch, tak i freestylovejch a samozřejmě skrze umění fotografie nebo videa."

Maxim Habanec

Maxim Habanec

Bones Wheels

"Max je dlouholetý jezdec za Theeve trucks a Bones wheels. Natočil spoustu street partů, například v Black Rabbit videu 3 a 4. Maxim také stojí za projektem Skate of Mind."

Kristián Nguyen

Kristián Nguyen

Bones Wheels

"Technický zabiják ze Slovenska, Kristián Nguyen, člen týmu Bones Wheels."

Petr Humpl

Petr Humpl

35mm skateboards

"Majitel 35mm skateboards a také aktuální Team Manager AMB dist. Pitua můžete vidět ve videu FILMit a také v promo videu Sangria od 35mm."

Arnošt Ceral

Arnošt Ceral

35mm skateboards

"Nestárnoucí skejtr jezdící za 35mm skateboards, Bones bearings a Yehlas wheels. Arnošt pravidelně točí street party jako třeba ve videu FILMit od 35mm. A vlastnoručně se stará o DIY spot GoldJZD."

Tomáš Kopáček

Tomáš Kopáček

35mm skateboards

"35mm skateboards"