Zpracování osobních údajů

v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES  (dále jen „Nařízení“)

o potřebě zpracovávat některé Vaše osobní údaje z důvodu fungování našeho eshopu. Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je AMB Distribution s.r.o., Klimentská 22, Praha 1, 110 00. IČO: 26011786 DIČ: CZ26011786, e-mail: shop@ambassadors.eu

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely: 

  • Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací.
  • Abychom vám mohli odesílat objednávky a zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, objednané zboží a jeho cenu.
  • Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu trvání záruční doby.
  • Zasílání newsletteru a obchodních nabídek. Abychom vás mohli informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracováváme vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat.
  • Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu. Tímto zpracovatelem je služba Mailchimp pro zasílání novinek a akcí na našem eshopu, či v našem předmětu podnikání (skateboarding). Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.


Mezinárodní předávání Vašich osobních údajů (služba Mailchimp)

Osobní údaje, které shromažďujeme (či zpracováváme) v souvislosti s našimi webovými stránkami, budou uchovávány v USA, kde sídlí společnost The Rocket Science Group, LLC, provozující službu Mailchimp, určenou pouze k rozesílání novinek. Právní předpisy platné v USA nemusejí se rovnat právním předpisům státu, kde jste údaje původně poskytli a nemusejí nutně poskytovat stejnou úroveň ochrany osobních údajů. Přesto však vždy, když převádíme Vaše osobní údaje k příjemcům v dalších státech včetně USA, budeme vždy dbát, aby informace byly chráněny tak, jak je popsáno v těchto pravidlech pro ochranu soukromí, a také v souladu s příslušnými právními předpisy.