• Nově na skladě
  • K desce grip zdarma

Deska Ambassadors Petr Löwy PRO " Street art skateboarding"

Jméno Petra Löwyho by měl znát každý a pevně věříme že tomu tak je, nebo bude. Pro lepší poznání Petra Löwyho doporučujeme rozhovor na Skaterock.cz nebo přiložené video.Nechci závodit ani se s někým p... celý popis
Značka Ambassadors
Skladem > 10 ks, doručení do 2-3 prac. dnů
1 050 Kč
Nákupem získáš 1050 bodů do AMB věrnostního programu

Bližší specifikace

Jméno Petra Löwyho by měl znát každý a pevně věříme že tomu tak je, nebo bude. Pro lepší poznání Petra Löwyho doporučujeme rozhovor na Skaterock.cz nebo přiložené video.

Nechci závodit ani se s někým porovnávat. Vnímám skateboarding, jako opravdovou formu umění a kreativity. Jako když někdo namaluje krásný obraz nebo složí skladbu, která se zapíše do historie. Každá fotka, každý video part je něčím takovým. Chci si jezdit svým stylem, kterému říkám street art skatebording. Chci používat a kombinovat triky, které vznikaly od 80. let až do dnešní doby. Chci bejt zas ten malej kluk, který jezdí, protože je to prostě super. Plánuju točit videa a fotit. Věřím, že to nejlepší ve skatebordingu mám teď před sebou. - Petr Löwy, Skaterock.cz.   

Grip Jessup k desce zdarma! Grip Jessup for free!

Nenašel-li jsi desku ve velikosti a concavu jaký potřebuješ, napiš nám, přidej kompletní adresu, telefon, design, velikost, concave a desku ti vyrobíme! 


Podobné produkty