Deska Skaterock Design 19 Dogs
  • Nově na skladě
  • K desce grip zdarma

Deska Skaterock Design 19 Dogs

Zakoupením desky s designem od Simona Bauera podpoříš webovky Skaterock.cz. Jediný web čistě o skateboardingu u nás.Materiál: 7 vrstvý javorGrip zdarma k desce. Pozor, každá deska může mít j... celý popis
Značka Skaterock
Skladem > 10 ks, doručení do 2-3 prac. dnů
1 050 Kč
Nákupem získáš 1050 bodů do AMB věrnostního programu

Bližší specifikace

Zakoupením desky s designem od Simona Bauera podpoříš webovky Skaterock.cz. Jediný web čistě o skateboardingu u nás.
Materiál: 7 vrstvý javor

Grip zdarma k desce. Pozor, každá deska může mít jinou barvu vrchní a spodní dýhy! Obrázek je ilustrační!

Deska a triko vzniklo v spolupráci s Simonem Bauerem, který se stal vítězem druhého ročníku kreativní soutěže Skaterock Design 2019. Úkolem v tomto kole bylo vyfotit tu nejlepší fotku, která vystihuje slovo "skateboarding." Jeho analogový snímek byl použit jako design na prkno a tričko k limitované edici omezenou počtem kusů. Autor popisuje příběh fotky takto: "Moment na triku a desce jsem vyfotil v prosinci 2018 v průběhu session s kámošema. Vše vzniklo na momentálne už nepoužívané vodní přehradě v Los Angeles. Je na něm vyfocený my man Manny který přesně 3.7 sekundy po vyfocení ležel do*ebaný na zemi v kaluži krve.”

Více o akci Skaterock Design 2019, kde najdete i další příspěvky do soutěže.

Ke každé desce Skaterock Dogs 19 libovolná pokrývka hlavy nebo triko (kromě Dogs) z nabídky Skaterock.cz! Stačí napsat do komenáře, případně přidělíme sami.

K setu deska + triko Skaterock Dogs 19 přidáváme mikiny z nabídky Skaterock.cz! Stačí napsat do komenáře, případně přidělíme sami.


Podobné produkty