Kolečka BONES PRO Giraud Sender Bender 54mm V5 97a X-Formula

X-Formula je velmi nový a unikátní produkt. Tato kola vám změní život!Úžasná nová X-Formule™ (XF) je další špičkovou inovací z továrny BONES WHEELS. X-Formula se valí po nerovném terénu jako měkčí kol... celý popis
  • Hmotnost: 0,23 kg
Značka Bones Wheels
Není skladem
1 290 Kč
Zaslat dotaz

Bližší specifikace

X-Formula je velmi nový a unikátní produkt. Tato kola vám změní život!

Úžasná nová X-Formule™ (XF) je další špičkovou inovací z továrny BONES WHEELS. X-Formula se valí po nerovném terénu jako měkčí kola, ale klouže podobně jako tvrdší kolo.

Kolečka X-Formula™ jsou extrémně rychlá, protože májí super vysoký odraz. X-Formula se valí mnohem plynuleji a rychleji na všech terénech, protože absorbuje vibrace a změkčuje nárazy mnohem lépe než jakékoli jiné kolo na trhu.

Schopnost klouzání pochází z jedinečné směsi vysoce výkonných materiálů. X-Formula bude klouzat, když o to požádáte, a uchopí, když to nejvíce potřebujete. Je to proto, že X-Formula je speciálně navržena pro jakýkoli terén. Byl vyvíjen po dobu deseti let za účelem optimalizace výkonu a doladěn k dokonalosti. 

Tato nová formule je hladká, rychlá a odolná. Byl vyvinut s použitím nejkvalitnějších materiálů s dlouhou životností. X-Formula je skvělá hmota a to, protože změkčuje dopady a pohlcuje vibrace, je také lepší pro vaše tělo, což může vašemu běžnému dni skejtování dodat dlouhou životnost. 
Podobné produkty