• Nově na skladě

BONES WHEELS STF Patterns Skateboard Wheels V1 54mm 99a 4pk

Distribuce Ambassadors zastupuje v ČR kompletní sortiment Skateone.com, kde mimo jiné je zastoupena i nejlepší značka na kolečka a tou je Bones Wheels. Bones Wheels provázejí samotný skateboarding ru... celý popis
Značka Bones Wheels
Není skladem
1 049 Kč
Zaslat dotaz

Bližší specifikace

Distribuce Ambassadors zastupuje v ČR kompletní sortiment Skateone.com, kde mimo jiné je zastoupena i nejlepší značka na kolečka a tou je Bones Wheels. Bones Wheels provázejí samotný skateboarding ruku v ruce už několik desetiletí a svými technologiemi STF, SPF, ATF a další, jsou na míle daleko před dašlími konkurenčními kolečky. Kdou jednou zkusil STF, ten už nechce jinak.

Bones Street Tech Formula jsou legendární Bones STF kola, která jezdí rychle, sedí, když je potřeba, a sklouznou, když chcete, bez plošek. STF vám dává větší kontrolu nad skateboardingem. Kola STF kola překonávají všechna ostatní kola, a protože se na nich tak dobře jezdí, vydrží několikrát déle než normální kola, takže STF kola jsou to nejlepší co existuje. Bones STF kola jsou k dispozici v originále v tvrdosti 103A a nově i 99A Easy Streets ™ pro větší jízdu, kontrolu a měkčí jízdu na drsnějším terénu.


O DUROMETER B SCALE


Shore Durometer A Měřítko je dobré, ale nepokrývá celou škálu tvrdosti skateového kola a je velmi omezené, protože stupnice se pohybuje od 1 do 100 a cokoliv přes A 95A přesně nevypočítá.


Shore Durometer B Scale je ideální pro skateboarding, protože:


Je velmi podobné A měřítku, ale začíná o 20 bodů níže, a dovoluje užitečnou stupnici rozšířit o 20 bodů, čímž pokryje celý rozsah tvrdosti kol bruslí v jednom měřítku. Používá stejnou měkkou pružinu jako měřidlo A, ale kuželovou měrku jehly D Scale. Protože pružina je měkká, jehla B Scale nepropichuje povrch kola, což má za následek stejné spolehlivé čtení jako A Scale. Shore Durometer D Měřítko je určeno pro tvrdé kaučuky a tvrdé urethany, ne měkké, skákací urethany, které se používají v bruslích. Má velmi tuhou pružinu za ostrou kuželovou jehlou a často propíchne povrch měřeného kola, což má za následek o 5-10 bodů měkčí čtení, než je správné. Měřítko Shore D by tedy nemělo být použito pro kola na skateboarding.


 


Podobné produkty