Kšiltovka Official Acid Denim Blue

  • Výrobce: Official
  • Kód výrobku: Cap Official Acid Denim Blue
  • Bonusové body: 769
  • Dostupnost:1 ks
  • 769 Kč
  • Cena bez DPH: 636 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 7690

Dostupné možnosti
Popis

Historie

Značka Official Crown of Laurel byla založena v roce 2007 s tím, že bylo potřeba zaplnit potřebu pro prémiové čepice s vlivy pocházejícmi ze skejtu, ze streetu, z módy DIY a Official byl dokonalý produkt pro tyto potřeba. Začátky byly tradičně v garáži s pocitem, že se vyráběly čepice v  kvalitním stylu, které jsou na trhu nezaměnitelné. Během let se odehrály společná kolaba se značkami jako Adidas, DC Shoes, Keith Haring, The Skateboard Mag nebo s umělcem Aaron Kai.

Značku Official si užívá celá řada sportovců, skateboardistů a umělců, kteří kdy nosili doplňky Official. Mezi ně patří DJ A-Trak, Lil Wayne, G-Eazy, James Franco, Stefan Janoski, John Cardiel, Jamie Thomas, Stevie Johnson a Zaha Hadid. 

Filozofie

Official Crown of Laurel je značka s bezbřehou perspektivou. Mladistvý vzhled značky brání dodržování jakýchkoliv pravidel a předpisů, které obecně značky svazují a zabraňují další progres.

Official považuje čepici za lidskou korunu, výpověď, vykřičník a někdy i jednoduchý kompliment směrem k větším a odvážnějším věcem. S tímto pocitem je tvořen každý výrobek pod značkou Official.

Oficiální stránky zde.

Facebook / Instagram.

Detaily:

6 panelová strukturovaná kšiltovka

Tvarovaný štít

Acid Wash Modrý džínovinový tkanin se všemi strachmi

Design tkaných štítků

Samolepící páska se stříbrným kovem

 

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Tagy: official, headwear

Nejnovější

Skateboard Ambassadors Spin White 7.625 x AMB HW
Skateboard Ambassadors Spin Black 7.625 x AMB HW