• Grip ZDARMA

Deska Ambassadors 2023 PEŇA

Jakub“Peňa“ Krejčík    R.I.P. Když se dívám na ten obrázek co si mě namaloval, tak mi běhá mráz po zádech. Rok 1998, to už je nějaký ten pátek. Pak si najednou zmizel a čas běžel dál.... celý popis
  • Hmotnost: 1,50 kg
Značka Ambassadors
Skladem > 10 ks, doručení do 2-3 prac. dnů
1 050 Kč
Nákupem získáš 1050 bodů do AMB věrnostního programu

Bližší specifikace

Jakub“Peňa“ Krejčík    R.I.P.

Když se dívám na ten obrázek co si mě namaloval, tak mi běhá mráz po zádech. Rok 1998, to už je nějaký ten pátek. Pak si najednou zmizel a čas běžel dál. Někde jsem zaslechl, že už nejsi mezi námi, ale pořádně jsem nevěděl co se vlastně děje, nepátral jsem, teď je mi to líto!

Určitě si mnoho z vás vzpomíná na akci Den pro Jakuba, která se konala na pražské Štvanici se záměrem vybrat nějaký peníze na pomoc Jakubovi v boji se zákeřnou nemocí. Každý mohl přispět a věnovat tak něco na účet Vinohradské nemocnice – pro Jakuba. Tenkrát o tom bylo i pár stránek v Boardu. Byla to skvělá akce! Bylo super vidět, jak se všichni dokážou semknout a držet za jeden provaz.

Jakuba jsem začal hodně vnímat až vlastně v době, kdy jsme měli na Václaváku v Luxor klubu minirampy. Kromě toho, že za námi občas chodíval i do Assassinu. Vždycky to byl strašně hodný a ochotný kluk, co s námi jezdil, hodně rád povídal vtipy a stále se smál. Vzpomínám si, jak jsme stále řešili jen a jen sk8 a on vyprávěl co kdo kde udělal za trick. Stejně jako tenkrát, i dnes když se sejde parta skejtrů.

Bohužel je to opravdu už strašně dlouho a vzpomínky se mlží.

V případě, že máte vlastní vzpomínku na Peňu, prosím napište na emaily Jiri8Simek@gmail.com nebo info@skaterock.cz. Díky!

Poděkování za pár střípků v hledání: Viktor Bukač, Matěj Homola, Ivan „Zobák“ Pelikán,

Text: Jirka Šimek „Vím, že by měl radost. . . „


 Grip Jessup k desce zdarma! Grip Jessup for free!

Podobné produkty