Nové ROYAL trucky

Nové ROYAL trucky

11. 07. 2023

V tomto týdnu nám dorazily na sklad nové trucky ROYAL ! Pojďme se na ně podívat.

Mezi standartníma truckama a truckama s invertovaným kingpinem, které jste již u nás na skladě mohli vidět, tady máme novinky Royal Ultra Lights a Royal PRO Gass !

Royal truck již dříve přišli s novým označováním velikosti, než se kterým jsme byli u Royal zvyklí. Nově tak najdete označení šířek 127, 139, 144 a 149. Značka Royal s touto řadou rozjíždí novou generaci svých trucků a dbají tak na největší potřeby skaterů. Nové trucky mají více zapuštěný kingpin, tak aby při grind trickách nedrhl o překážku, geometrie navržena tak aby zatáčeli jak se sluší a patří. Navíc díky procesu Fusion Cast jsou trucky silnější něž klasické kovové trucky a bushingy a pivot jsou vylívání lidskou rukou přičemž se dbá na jejich odolnost. A v neposlední řadě doživotní záruka proti továrním vadám !


Trucky Ultra Lights jak napovídá název jsou ultra lehké, jsou dokonce lehčí o 7% než standartní trucky Royal a to nejen díky novému patentovanému procesu ale taky díky děrovanému kingpinu a osičce. 

Trucky PRO Gass jsou novým promodelem Griffina Gass, který je již kratší dobu novým členem Pro týmu GIRL skateboard a jezdí sakra době. Proto si zasloužil také promodel u Royal. 


127 - pro šířky do 7.75

139 - pro šířky 7.75 až 8.25

144 - pro šířky 8.00 až 8.25

149 - pro šířky 8.25 až 8.75Produkty obsažené v článku


Sdílet na Odeslat na