Kolečka Powell Peralta Dragon Formula 53mm 93a

Dragon FormulaNový úžasný uretan Dragon Formula použit k výrobě těchto kol je další špičkovou inovací legendární značky Powell and Peralta. Nejenže se kola dobře točí na nerovném povrchu, ale také krá... celý popis
  • Hmotnost: 0,23 kg
Značka Powell Peralta
Skladem < 1 ks, doručení do 2-3 prac. dnů
1 349 Kč
Nákupem získáš 1349 bodů do AMB věrnostního programu

Bližší specifikace

Dragon Formula
Nový úžasný uretan Dragon Formula použit k výrobě těchto kol je další špičkovou inovací legendární značky Powell and Peralta. Nejenže se kola dobře točí na nerovném povrchu, ale také krásně gripují a slidují jako kolečka 99a nebo 101a. Takže můžete dělat všechny své oblíbené triky a navíc na různých typech povrchu, díky měkčí tvrdosti 93a.

Rychlost
Kolečka s Dragon formulí jsou velmi rychlá, protože samotná kolečka mají vysoký odraz o 18-20% více než u tvrdých kol. Tento vyšší odskok znamená, že neztratíte rychlost v bowlu nebo parku, jako u běžného kolečka s tvrdostí 93a a dokonce se budete pohybovat mnohem plynuleji a rychleji na drsném povrchu ulic a chodníků.  

Grip a slide
Dragon kolečka kloužou na nerovném i hladkém terénu a také zagripují, když to potřebujete. Je to proto, že Dragon Formula není jen obyčejná formule na kolečka z poloviny 90. let. Formula byla vyvíjena po dobu deseti let za účelem optimalizace a doladění k dokonalosti. Žádné jiné kolo nedokáže to, co tato kolečka Powell Peralta Dragon Formula.

Odolnost
Dragon formule není jen smooth, rychlá a klouzavá, ale je také odolná. Super skluznost pochází z jedinečné směsi vysoce výkonných materiálů, díky čemuž je urethan slabý, takže kola budou slidovat, jak se bude urethan opotřebovávat, bez toho aby se vytvářely flat spoty. Životnost koleček se udává jako velmi dlouhá.

 

Specifikace:

  • velikost / průměr: 52mm
  • tvrdost: 93a
  • šířka: 33mm Podobné produkty