O nás a naši partneři

Ambassadors je česká firma zaměřující se na produkci kvalitních desek a to už od roku 2006.


V roce 2009 vznikl brand Ambassdors, který od chvíle založení vybudoval silný team. K předním jezdcům patří nebo patřily Maxim Habanec, Lukáš Daněk, Tomáš Stejskal a Honza Tomšovský. K dalším jezdcům patří jezdci z Polska, ze Slovenska a z Německa. Kromě pořádání akce "Pražskej Démon", stojíme i za sérií Lakai Rides on Ambassadors a od začátků podporujeme Českou asociaci skateboardingu a její aktivity.


Od roku 2010 se brand Ambassadors stal i distributorem a první značkou byl brand Jessup Grip. Postupně zastupuje distribuce Ambassadors Theeve Trucks, kultovní titanová značka a distribuci SkateOne, kam patří legendární značky Bones, Bones Bearings nebo třeba Powell Peralta, Mini Logo, These a další. K dalším významným značkám světového skateboardngu, které distribuce Ambassadors v ČR zastupuje je i kultovní časopis Thrasher a celkový seznam našich značek najdete na stránce Výrobci.Support YourLocal Skateshop:

Tohle heslo neplatíjen tak pro nic za nic. Lokální skateshopy vytvářejí scénu ve tvým rajónu už odjakživaa jejich podpora se rozhodně vyplatí. Zajímej se co je novýho, stav se napokec, nevynechej narozky a akce shopu. Vrátí se ti to v podobě akcí kolem tebe a podpory scény ve tvým okolí. Ve tvém okolí doporučujeme tyto shopy, kde najdeš produkty z naší distribuce:

Boardmania.cz
Valchařská 36, Brno
www.boardmania.cz

Longshop
Antonínská 552/5, Brno
www.longshop.cz

ONE 15 Longboard shop
Korunní 115, Praha 3
www.one15.cz

Popname
Zahradní 1242, Sedlčany
www.popname.cz

Picnic Skateshop
Dlouhá Třída 37/484, Havířov
www.picnicskateshop.cz

Snowboard Zezula
Palackého třída 170, Brno
www.snowboard-zezula.cz

Sunpoint Shop
Křížová 168, Sokolov
www.sunpoint-shop.cz

SWIS-SHOP.cz
Masarykova 2312/65, Ústí nad Labem
www.swis-shop.cz

Total Board Shop
Čertouská 23, Praha 9, Hloubětín
www.totalboardshop.cz

TynaDraw.cz
Mostecká 24, Týniště nad Orlicí
www.tynadraw.cz