Ochrana osobních údajů

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
a
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES  (dále jen „Nařízení“)

 

o potřebě zpracovávat některé Vaše osobní údaje z důvodu fungování našeho eshopu. Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je KAMO s.r.o., IČO: 45244391, se sídlem Klimentská 22, Praha 1, 110 00, telefon: 226 203 743, e-mail: shop@ambassadors.eu

 

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely: 

· Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací. 

· Abychom vám mohli odesílat objednávky a zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, objednané zboží a jeho cenu.

· Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu trvání záruční doby.

· Zasílání newsletteru a obchodních nabídek. Abychom vás mohli informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracováváme vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat.

· Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu. Tímto zpracovatelem je služba Mailchimp pro zasílání novinek a akcí na našem eshopu, či v našem předmětu podnikání (skateboarding). Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.

 

Mezinárodní předávání Vašich osobních údajů (služba Mailchimp)

Osobní údaje, které shromažďujeme (či zpracováváme) v souvislosti s našimi webovými stránkami, budou uchovávány v USA, kde sídlí společnost The Rocket Science Group, LLC, provozující službu Mailchimp, určenou pouze k rozesílání novinek. Právní předpisy platné v USA nemusejí se rovnat právním předpisům státu, kde jste údaje původně poskytli a nemusejí nutně poskytovat stejnou úroveň ochrany osobních údajů. Přesto však vždy, když převádíme Vaše osobní údaje k příjemcům v dalších státech včetně USA, budeme vždy dbát, aby informace byly chráněny tak, jak je popsáno v těchto pravidlech pro ochranu soukromí, a také v souladu s příslušnými právními předpisy.