• Nově na skladě
  • SLEVA 41%

Bunda Official Real Tech Jacket 2.0 Black

HistorieZnačka Official Crown of Laurel byla založena v roce 2007 s tím, že bylo potřeba zaplnit potřebu pro prémiové čepice s vlivy pocházejícmi ze skejtu, ze streetu, z módy DIY a Official byl dokon... celý popis
Značka Official
Není skladem
Sleva 41 % 1 599 Kč
949 Kč
Zaslat dotaz

Bližší specifikace

Historie

Značka Official Crown of Laurel byla založena v roce 2007 s tím, že bylo potřeba zaplnit potřebu pro prémiové čepice s vlivy pocházejícmi ze skejtu, ze streetu, z módy DIY a Official byl dokonalý produkt pro tyto potřeba. Začátky byly tradičně v garáži s pocitem, že se vyráběly čepice v  kvalitním stylu, které jsou na trhu nezaměnitelné. Během let se odehrály společná kolaba se značkami jako Adidas, DC Shoes, Keith Haring, The Skateboard Mag nebo s umělcem Aaron Kai.

Značku Official si užívá celá řada sportovců, skateboardistů a umělců, kteří kdy nosili doplňky Official. Mezi ně patří DJ A-Trak, Lil Wayne, G-Eazy, James Franco, Stefan Janoski, John Cardiel, Jamie Thomas, Stevie Johnson a Zaha Hadid. 

Filozofie

Official Crown of Laurel je značka s bezbřehou perspektivou. Mladistvý vzhled značky brání dodržování jakýchkoliv pravidel a předpisů, které obecně značky svazují a zabraňují další progres.

Official považuje čepici za lidskou korunu, výpověď, vykřičník a někdy i jednoduchý kompliment směrem k větším a odvážnějším věcem. S tímto pocitem je tvořen každý výrobek pod značkou Official.

Oficiální stránky zde.

Facebook / Instagram.


Official představuje bundu Real Tech Jacket 2.0 Black Jacket


* Tato bunda je velká. Doporučujeme objednat o jednu menší velikost než jste zvyklí *


Funkce:

Bunda do nepohody

Heavy Duty spodní panel s DWR povlakem

Gumová patka Dolo Bear

Vysoce lesklé a reflexní logo

Těleso zipu s bočním krytem

Reflexní odrazka na kapuci

Černé svařované zipové kapsy na levé straně hrudi

Kangaroo kapsy

100% polyester

 


Podobné produkty