Kšiltovka Official 'O' EVERYDAY CHINA

HistorieZnačka Official Crown of Laurel byla založena v roce 2007 s tím, že bylo potřeba zaplnit potřebu pro prémiové čepice s vlivy pocházejícmi ze skejtu, ze streetu, z módy DIY a Official byl dokon... celý popis
Značka Official
Skladem < 1 ks, doručení do 2-3 prac. dnů
769 Kč
Nákupem získáš 769 bodů do AMB věrnostního programu

Bližší specifikace

Historie

Značka Official Crown of Laurel byla založena v roce 2007 s tím, že bylo potřeba zaplnit potřebu pro prémiové čepice s vlivy pocházejícmi ze skejtu, ze streetu, z módy DIY a Official byl dokonalý produkt pro tyto potřeba. Začátky byly tradičně v garáži s pocitem, že se vyráběly čepice v  kvalitním stylu, které jsou na trhu nezaměnitelné. Během let se odehrály společná kolaba se značkami jako Adidas, DC Shoes, Keith Haring, The Skateboard Mag nebo s umělcem Aaron Kai.

Značku Official si užívá celá řada sportovců, skateboardistů a umělců, kteří kdy nosili doplňky Official. Mezi ně patří DJ A-Trak, Lil Wayne, G-Eazy, James Franco, Stefan Janoski, John Cardiel, Jamie Thomas, Stevie Johnson a Zaha Hadid. 

Filozofie

Official Crown of Laurel je značka s bezbřehou perspektivou. Mladistvý vzhled značky brání dodržování jakýchkoliv pravidel a předpisů, které obecně značky svazují a zabraňují další progres.

Official považuje čepici za lidskou korunu, výpověď, vykřičník a někdy i jednoduchý kompliment směrem k větším a odvážnějším věcem. S tímto pocitem je tvořen každý výrobek pod značkou Official.

Oficiální stránky zde.

Facebook / Instagram.

Detaily:

5 panelových nestrukturovaných tvarů

Plně nastavitelná - Jednoduchá velikost pro všechny velikosti

Premium Branding Taping a označování

100% bavlna 


Podobné produkty

  • Nejoblíbenější
  • Nově na skladě

550 Kč

  • Nově na skladě

1 380 Kč

  • Nejoblíbenější
  • Nově na skladě

480 Kč

  • Nově na skladě

1 349 Kč