AMB Club skate škola

AMB Club skate škola

14. 07. 2022

AMB SK8 Club

Spolek Ambassadors SK8 club z.s. (IČO 07502231) je klubem, ve kterém jsou členy všichni jezdci značky Ambassadors, a kde se členem můžeš stát i ty. 

Chcete se učit na skejtu od těch nejlepších? 

TAK PRÁVĚ PRO VÁS MÁME NOVĚ SKATE ŠKOLU! 

 Pro členy klubu nově poskytujeme placené skate kurzy po celý rok se zkušenými instruktory a pro riders (Kristian Nguyen, Jakub Jiruška, Petr Humpl), kteří se na skateboardu pohybují již 20 let. Ideální pro zkušenější skejťáky, které zajímá jak na trik i pro začátečníky, kteří chtějí na skateboardu začít jezdit. 

 Na věku nezáleží, láska ke skateboardu výhodou :-) 

Kurzy probíhají již o prázdninách ve Skateparku Baba, Skateparku Vysočanská nebo na Výstavišti, případně dle dohody na jiné lokalitě. Hodina začátku lekce je individuální a dá se přizpůsobit požadavkům.

Dopolední i odpolední termíny možné.60 minut lekce obsahuje - prověření vybavení, warm up a konkrétní lekci zaměřenou na jedince. 

Cena lekce je 600,-  pro 1, 800,- pro 2,  1000,- pro 3 děti v jedné hodině a to pro kvalitnější přístup k jednotlivci a konkrétní zaměření lekce. pro více informací a domluvení první lekce pište na pitu@ambassadors.eu nebo DM na @abassadors_


Sdílet na Odeslat na