Inovativní kolečka Bones X - Formule překonají vše!

Inovativní kolečka Bones X - Formule překonají vše!

30. 05. 2024

V čechách i na slovensku poměrně oblíbená kolečka STF s tvrdostí 103A jsou tatam a nahradila je nová formule od Bones Wheels.

Jak si někteří z Vás všimli, tak standartní provedení STF od značky Bones wheels s tvrdostí 103A již není skoro k sehnání. Firma Bones se rozhodla, že skončí nebo omezí výrobu těchto koleček a zaměří se právě na již zmiňovanou X-Formula

Ale proč? důvod je jednoduchý, jelikož většina koleček byla pro jízdu v ulicích velice tvrdá a kolečka, která zase šla použít na streetu nebyla dostatečně dobrá, protože špatně klouzala nebo byla pomalá, právě kvůli svému měkkému složení, tak se firma Powell Peralta rozhodla vyvinou novinku. Po představení koleček Powell Peralta Dragon Wheels, ve kterých se nachází zcela inovativní uretan se distribuce SkateOne rozhodla tuto novinku předat i do koleček Bones. Z toho vznikla kolečka s onačením X - Formula. 

Tento uretan dovoluje kolečkům lépe se točit na nerovných površích, ale přitom dobře drží a slidují. Nicméně ikdyž dobře drží tak dovolují triky dotahovat na zemi stejně jako tvrdá kolečka.

Mohlo by se zdát, že tato kolečka toho mnoho nevydrží a hned se opotřebují, ale opak je pravdou. SkateOne má ve výrobě koleček nepřekonatelnou praxi a na této formuly pracovali 10 let aby jí dotáhli k dokonalosti a jedná se tedy o unikátní produkt. Kolečka s X - Formula se vyrábějí ve dvou variantách tvrdosti a to 99A a 97A.

Firma Skateone ručí za to, že tuto schopnost na skate trhu nemají žádná jiná kolečka než od Powell Peralta nebo Bones Wheels. Proto se na všechna kolečka těchto značek vztahuje doživotní záruka. 
Produkty obsažené v článku


Sdílet na Odeslat na