THUNDER Trucks Polished Lights II

Nízké skate trucky Thunder POLISHED HOLLOW LIGH low tě podrží při každém skoku nebo zatáčce. Jsou široké 148 mm. Jestli chceš to nejlepší, co na trhu je, jsi tu správně. Jestli hledáš k... celý popis
  • Hmotnost: 0,68 kg
Značka Thunder
Skladem < 2 ks, doručení do 2-3 prac. dnů
2 199 Kč
Nákupem získáš 2199 bodů do AMB věrnostního programu

Bližší specifikace

Nízké skate trucky Thunder POLISHED HOLLOW LIGH low tě podrží při každém skoku nebo zatáčce. Jsou široké 148 mm. Jestli chceš to nejlepší, co na trhu je, jsi tu správně. Jestli hledáš kvalitu, která dlouho vydrží, tak jsi tu zase správně! Skate trucky Thunder jsou takový Rolls Royce ve svojí kategorii. Dostanou tě nejen svojí funkčností, ale i designem. Navíc jsou skateboardové trucky Thunder velmi lehké, což snižuje celkovou váhu skateboardu a pro tebe potom bude lehčí skočit více různých triků. Na většině trucků je jejich signifikantní logo s motivem granátu a blesku.

Snad každý profesionální jezdec nebo tvůj kámoš ze skateparku, který používá Thunder skate trucky ti potvrdí, že jsou opravdu špičkové. To, že jsou trucky skvěle grindovatelné a dobře se s nimi zatáčí ti potvrdí všichni, co je někdy zkusili. Vyber si ideální velikost pro tvojí desku a objednávej už teď.

Značka Thunder patří pod Deluxe Skateboards a specializuje se právě na trucky. Výroba trucků je velmi náročná, proto se ji nevěnuje tolik firem, jako třeba výrobě skate desek. Jejich trucky se vyrábí v USA a jezdí na nich spousta profi jezdců jako třeba Chima Ferguson, Chris Cole, Sean Malto nebo Mikey Taylor.

Provedení High. 

Podobné produkty