HUF, Dickies, Antix, The North Face a spousta dalších top značek na Ambassadors.eu!

HUF, Dickies, Antix, The North Face a spousta dalších top značek na Ambassadors.eu!

08. 11. 2022

Na eshopu Ambassadors.eu přistála v poslední době spousta nových značek. Značky nové nejsou, ale pro eshop zaměřený spíše na hardware nové jsou. A že to jsou velké pecky jako HUF, Dickies, Antix, The North Face a další které si představíme v tomto článku. Vše zároveň provází soutěž na Instagramu, kde najdete triko Dickies, mikinu The Hundreds a kulich od The Nort Face. Pravidla jsou jednoduchá, tak jděte do toho a v seznamu níže tutově najdete svůj brand.

Nabídka oblečení na Ambassadors.eu

Na našem e-shopu pro tebe vybíráme stylové skate oblečení od kvalitních značek. Držíme se hesla "neprodávej, co bys sám nepoužíval". Výčet nabízených značek snad mluví za vše. V naší nabídce tak můžeš vybírat třeba skate bundy, skate mikiny, skate kalhoty nebo skate trička. A protože se o tebe postaráme od hlavy až k patě, tak nemohou chybět kvalitní osvědčené skate boty.

Antix 

Vybírej v nabídce oblečení Antix 

4:3 místo 4K, kazeta místo paměťové karty, kvalita před kvantitou: ANTIX. Spojeni láskou k VX1000, ANTIX Hardware začali s několika členy projektu, kteří v počátcích vzdali hold zlaté éře pásek a videokazet. ANTIX zůstává věrný svým principům a nabízí pouze vysoce kvalitní streetwear. 

Dickies

Vybírej v nabídce oblečení Dickies

Společnost Williamson-Dickie byla založena v roce 1922 v Texasu ve městě Fort Worth. Začínala původně jako fabrika na montérky a svou kvalitou se stala největším výrobcem pracovního oblečení na světě. Dnes je Dickies součástí ikon mezi značkami městské módy. Dickies ve svých produktech vychází z tradice oblečení pro pracovní podmínky, a přitom čerpá inpiraci z životního stylu stoupenců streetu, urban stylu nebo popkultury. V případě skateboardingu pak najdeš v týmu Dickies jména jako je Jamie Foy, Guy Mariano, Vincent Alvarez, Jake Hayes, Tom Knox, Zack Wallin, Mike Anderson a další.


Etnies 

Vybírej v nabídce oblečení Etnies
 

Etnies se sídlem v Lake Forest v Kalifornii byla jednou z prvních globálních značek skate a alternativních sportů. Společnost byla založena v roce 1986. Založil ji Pierre André Sénizergues po skončení své profesionální skate kariéry. Kromě svého cíle poskytovat produkty, které jsou vynikající v designu, technologicky vyspělé, pohodlné a stylové, Etnies také aktivně ovlivňují životy svých zákazníků a pracují v souladu s životním prostředím.

HUF 

Vybírej v nabídce oblečení HUF

Zakladatel HUF Kieth Hufnagel vyrostl na skateboardu v drsných ulicích New Yorku 80. let. Patřil k ranné pouliční skejtové generaci, která se objevila v kotli městských subkultur – hip hopu, punku, graffiti, streetwearu a dalších undergroundových hnutí. V roce 1992 se Hufnagel přestěhoval do San Francisca a stal se profesionálním skateboardistou, což mu dalo možnost cestovat po celém světě. V roce 2002 otevřel první butik HUF v netradičním bloku v sanfranciské čtvrti Tenderloin, kde se pod jednou střechou spojily nejuznávanější značky skate, streetwear a tenisek. Postupem času Hufnagel uvedl na trh svou vlastní kolekci, asimilující do jednoho labelu to, co považoval za ztělesnění ducha skateboardingu a pouliční kultury.


LRG 

Vybírej v nabídce oblečení LRG
 

Lifted Research Group je společnost určená ke svržení mas naším vlivem. LRG se zaměřuje na ty, kteří se svými vášněmi snaží platit nájem. Představte si nás jako podpůrnou skupinu pro nezávislou a undergroundovou kulturu. Snažíme se umístit pozornost tam, kde si myslíme, že skutečně patří, protože je to mnohem víc než oblečení a koncepty, je to způsob života. LRG, inovativní esence pro každého.

Napapijri 

Vybírej v nabídce oblečení Napapijri
 

Značka Napapijri byla založena v roce 1987 Giulianou Rossetovou, jejíž rodina vlastní Saint-Roch nejstarší palírnu v regionu Aosta Valley. Následně koupila Green Sport Monte Bianco S.p.A., malou společnost zabývající se batohy, od turínských řemeslníků. Centrála byla přesunuta do Quartu a zpočátku začala vyrábět batohy a cestovní tašky s asi patnácti zaměstnanci. Bering Bag, voskovaná plátěná taška prodávaná cestovatelům, byla prvním produktem nesoucím jméno Napapijri. V roce 1990 společnost expandovala do oblasti sportovního oblečení a představila svou typickou bundu Skidoo, lehkou bundu odolnou proti dešti, navrženou pro extrémní teploty. Samotný název značky je variací finského slova „napapiiri“, což znamená polární kruh. Norská vlajka se používá k evokování extrémních podmínek této země, dramatické krajiny a tradice slavných objevitelů.

New Era
Vybírej v nabídce kšiltovek New Era
 

Dlouhá historie značky New Era sahá až do dvacátých let minulého století, kdy E. Koch začal s výrobou klobouků a čepic. S rostoucí popularitou baseballu v USA se postupně zaměřují na kšiltovky a v roce 1934 začala s jejich prodejem. V dnešní době naleznete na kšiltovkách New Era loga teamů NBA, NHL, MLB a NFL. Nová módní vlna, která přinesla opětovný zájem o kšiltovky New Era, přišla v roce 1996, kdy kultovní režisér Spike Lee osobně požádal firmu New Era o kšiltovku svého oblíbeného týmu „New York Yankees“. V roce 2005 přišla New Era s novým logem a sloganem: „Originators Of The True Fitted“. Vyber si i ty stylovou kšiltovku.


Parlez 

Vybírej v nabídce oblečení Parlez
 

Parlez je značka pánského oblečení, která byla založena v roce 2012 a sídlí v Bristolu ve Velké Británii. Snaží se vytvářet vysoce kvalitní oděvy vyrobené pro každodenní život anabízí celou řadu dresů, střihů a doplňků. Kolekce byly vždy silně ovlivněny historií a estetikou jachtingu ve spojení s vlivy, které sahají od cestování, klasického pracovního oblečení až po ikonické éry designu. Značka Parlez myslí i naši planetu a proto používá pouze rozložitelné obaly a tam, kde je to možné, používají recyklované materiály. Všechna trička jsou vyráběna z certifikované organické bavlny GOTS a od 2023 bude všechno oblečení výhradně z organických, recyklovaných nebo udržitelných látek.

Preach 

Vybírej v nabídce oblečení Preach
 

Preach je značka, která žije z lidí kolem každého z nás, každý den. Protože každý má svůj příběh, který může vyprávět. Příběhy, které byste nečekali. Příběhy neúspěchu, úspěchu, smutku a štěstí. Pro Preach to není o produktech. Jsou to lidé, kteří tvoří značku. Preach se stal prostředkem ke sdělování toho, co cítíme, co si myslíme, jak vidíme svět. Od roku 2019.

Primitive

Vybírej v nabídce oblečení Primitive
 

Primitive skateboarding je společnost, kterou založil v roce 2014 profesionální skateboardista Paul Rodriguez (aka P-Rod). Primitive Skate se zrodil z hluboké vášně a lásky ke skateboardingu. Snaží se pozvednout jezdce po celém světě tím, že je povzbuzují, aby se neustále zlepšovali a poskytují jim špičkové vybavení pro skate, které vám pomůže zlepšit vaše dovednosti a styl. Podporu a vedení jim poskytuje jejich silný tým jezdců včetně Marka Zápražného, Milese Silvase, Carlose Ribeira nebo Tiaga Lemose, kteří jim pomáhají testovat jejich produkty. 


RVCA

Vybírej v nabídce oblečení RVCA
 

RVCA založil PM Tenore a znamená rovnováhu protikladů. Název RVCA vznikl především z písmen "V" a "A", které symbolizují rovnováhu protikladů jenž spolu souvisejí: žena x muž, příroda x industrializace, minulost x současnost. Budoucnost. Dnes. Zítra. Život. RVCA je značka životního stylu, řízená designem, bez procházejících trendů. RVCA se přirozeně objeví na policích butiků, stejně jako v místním skate shopu. 

The Hundreds 

Vybírej v nabídce oblečení The Hundreds
 

The Hundreds je komunitní streetwear značka a mediální platforma s důrazem na "People Over Product". Oblečení The Hundreds, které v roce 2003 založili Bobby Kim (Bobby Hundreds) a Ben Shenassafar (Ben Hundreds), připomíná pracovní oděvy z 90. let a kmeny kalifornské subkultury. Značka The Hundreds je také ceněna pro kolaboraci s významnými partnery, např. adidas, Disney, NBA, Batman, Garfield a Jackson Pollock. Pod hlavičkou The Hundreds tak vzniká nejen oblečení, boty a doplňky, ale třeba i časopis.

The North Face

Vybírej v nabídce oblečení The North Face
 

Nikdy nepřestali objevovat a proto jsou tady více než 50 let. The North Face pro tebe vyrábí oblečení a sportovní vybavení, které předčí tvoje očekávání. Díky kolaboracím s ikonami streetwearu a fashionu, jakou jsou Vans, Supreme, Gucci apod. se značka etablovala i v městských šatnících. 


Urban Classics

Vybírej v nabídce oblečení Urban Classics
 

Urban Classics. Německá značka, která dokázala jednoduše skloubit jednoduchost a aktuální trendy. Každou sezónu přinášejí to nejkvalitnější a nejpohodlnější oblečení od hlavy až k patě a zakládají si na minimalismu. V nabídce také naleznete spoustů zajímavých printů s nimiž vždy vyniknete v davu. To vše od roku 2005.

SOUTĚŽ NA INSTRAGRAMU!

Na Ambassadors a Skaterock Instagramu probíhá soutěž do 16.11. a pravidla jsou easy:

- sleduj @ambassadors_ & @skaterockcz 
- lajkni post
- označ 3 kámoše
- sdílej post do story
- článek máš už přečtený!

Co si obléct na skate? V naší nabídce najdeš:Sdílet na Odeslat na