Jaký concave?

Jaký concave?

23. 09. 2020

Nevíte jaký concave si vybrat? tak čtěte níže! a připravujeme pro Vás další!

Všechny desky Ambassadors či 35mm jsou vyráběny z kvalitního javoru z U.S.A. Desky dodáváme v mnoha barevných kombinací dýhy. 


Medium Concave - Tato konkáva je speciálně navržena pro ty jezdce, kteří hledají vyváženou desku. Hlavními rysy jsou vysoký pop, reaktivita při flip tricích a snadná manipulace. Další výhodou této desky je šířka tailu i nosu, která dodává jistotu při noseslidech, tailslidech a jiných trických. Je zde kladen i důraz aby se jezdci dobře jezdilo i na switch. Velice oblíbený tvar u velké většiny našeho týmu. 


High Concave - Máte rádi desky které reagují přesně na to co vy chcete a podřídí se vám? tak to je přesně tato konkáva. Tvary jsou hluboké a výrazné. Jedná se o desky s pevným a soudržným popem. Jsou ideální pro všestranný a přechodový skateboarding, S touto univerzální deskou budete mít lepší kontrolu pod nohama. Arnošt Ceral na tento tvar nedá dopustit a doporučuje ho všemi deseti !


Control Concave - Jedná se o speciální kombinaci několika tvarů, kdy předností tohoto tvaru je, jak již naznačuje název, totální KONTROLA ! Pozor, není to mezi stupeň tvarů medium a high concave ale nese ty nejlepší vlastností těchto konkáv. Například patka tohoto tvaru je spíš high, pro lepší pop, ale nose je mírnější pro lepší kontrolu při jízdě na switch či nose trikách. Sdílet na Odeslat na