Jaký concave?

Jaký concave?

23. 09. 2020

Nevíte jaký concave si vybrat? tak čtěte níže! a připravujeme pro Vás další!

Všechny desky Ambassadors či 35mm jsou vyráběny z kvalitního javoru z U.S.A. Desky dodáváme v mnoha barevných kombinací dýhy. 


Medium Concave - Tato konkáva je speciálně navržena pro ty jezdce, kteří hledají vyváženou desku. Hlavními rysy jsou vysoký pop, reaktivita při flip tricích a snadná manipulace. Další výhodou této desky je šířka tailu i nosu, která dodává jistotu při noseslidech, tailslidech a jiných trických. Je zde kladen i důraz aby se jezdci dobře jezdilo i na switch. Velice oblíbený tvar u velké většiny našeho týmu. 


High Concave - Máte rádi desky které reagují přesně na to co vy chcete a podřídí se vám? tak to je přesně tato konkáva. Tvary jsou hluboké a výrazné. Jedná se o desky s pevným a soudržným popem. Jsou ideální pro všestranný a přechodový skateboarding, S touto univerzální deskou budete mít lepší kontrolu pod nohama. Arnošt Ceral na tento tvar nedá dopustit a doporučuje ho všemi deseti !


Control Concave - Tento concave připravujeme a makáme na něm co to jde! Plánujeme představit v roce 2021. Bude se jednat o speciální kombinaci mezi Medium a High, kdy předností tohoto tvaru bude, jak již naznačuje název, totální KONTROLA ! Pozor, nebude se jednat o mezi tvar mezi High a medium. Sdílet na Odeslat na